Již počtvrté v řadě jsme se zúčastnili turnaje oldboysáků v Křenovicích.
Naše umístění v předešlých ročnících bylo druhé, první a opět druhé místo,
které jsme letos přijeli obhajovat. Soupiska byla, oproti loňsku pozměněna,
jelikož Bob a Jirka Pavéskovi byli na horách, Paťa Bojanovský nemocen a Michal
Sedlář byl v Anglii na fotbalovém zájezdě. Nahradili je Mara Brzec, Možka, Igor Marek
Vstup do turnaje byl tentokrá, co se týká výsledků, výborný. V prním zápase
nás čekal opět Slovan a tentokrát jsme dokázali vstřeli vítěznou branku (Martin Čupr)
asi třicet vteřin před koncem. V druhém špilu jsme vybojovali opět těsnou výhru nad
Vážanami 1:0, kdy jediným střelcem byl tři minuty před hvizdem rozhodčího,Možka.
Jenže ve třetím utkání došlo, z naší strany, k podcenění nevýrazných Velešovic
a bohužel v hrací době 1x13 minut jsme již výsledek nedokázali zvrátit a prohráli jsme 1:3.
Naším střelcem byl tentokrát Kepik. Ovšem v následujícím zápase, s favorizovaným domácím
déčkem Křenovic, jsme se rozstříleli a zvítězili 5:0 (Ivoš Rutta, Možka, Rádio, Kepik a Karel)
Následoval předposlední špil s domácím Céčkem a potřebovali jsme výhru, abychom pomýšleli
na celkové vítězství v turnaji. To se podařilo s výsledkem 2:1 (Rádio, Kepik). Čekalo nás
poslední utkání o titul, bohužel Hostěrádkám stačila remíza a tak čekali na naše okénka,
jelikož jsme potřebovali vyhrát. Naši střelci se tentokrát neprosadili a po prohře 2:0 jsme
obsadili poprvé, v uvozovkách, ,,až,, třetí příčku. Ale bedna se počítá a rozhodně jsme nezklamali.