MUŽI: Žďár odjel z Lesné s debaklem

26.9.2021

9. kolo - Moravskoslezská divize

START - Žďár nad Sázavou 8:0 (5:0)

Střelci: 8. Ryšavý Vlastimil, 19. Doubravský Ondřej, 27. Musil Petr, 41. Doubravský Ondřej, 45. Musil Petr, 71. Sedlo Martin, 75. Požár Daniel (vl.), 78. Havlín Dominik

Diváků: 200

Sestava: Sova - Sedlo, Avdič, Smejkal, Matyska(61.Kříž) - Ryšavý(67.Havlín), Pařízek, Frimmel, Doubravský(46.Mikeš) - Dovhanyuk(82.Knos), Musil

Komentář k utkání:
V sobotu jsme doma odehráli zápase se Žďárem nad Sázavou, ve kterém jsme chěli nejen potvrdit body ze Staré Říše, ale hlavně konečně doma vyhrát. Od začátku jsme na hosty vlétli a chtěli jsme co nejdříve skórovat. To se nám povedlo v 8. minutě Vlastem Ryšavým. Hosté pak párkrát zahrozili z brejků, ale to už jsme měli zápas pod kontrolou a do přestávky jsme po krásných akcích vstřelili další 4 branky. Po přestávce jsme nepolevili, přidali jsme další góly a nádherným volejem Dominika Havlína jsme ukončili skóre na konečných 8:0 pro nás.