oficiální stránky fotbalového klubu
...

MUŽI: Ve šlágru podzimu remizovalo Áčko v Rajhradicích

8.10.2017 Doplněn komentář k utkání.

10. kolo - 1.A třída skupina A

RAJHRADICE - START 1:1 (1:1)

Střelci: 30. Doležel Jan - 23. Ryšavý Vlastimil
Diváků: 400
Sestava: Hůrek - Bím, Jankulár, Mašlej, Čoupek - Mica D.(46.Cupák), Vlček, Pařízek, Křivánek, Ryšavý(79.Kristek) - Mica
Komentář k utkání:
Od začátku zápasu byli domácí nebezpeční hlavně ze standardních situací a po vhazování dlouhých autů. My se snažili prosadit kombinační hrou po zemi i když těžký a nerovný terén nám ji častokrát pokazil, musím kluky pochválit že se neschylovali k zbrklému a náhodnému nakopávání míčů vrchem. My byli první kdo dal gól. Po chytrém sklepnutí Jankulara na Ryšavého, který přesprintoval domácího obránce a prostřelil bezmocného gólman 1:0, to běžela 23. minuta. Rajhradičtí hráči byli v první půli častěji před naší brankou vytvořili si několik nebezpečných situací díky už zmiňovaným autům a standardkám. Naši obránci však byli důraznější a v poslední chvíli vždy zabránili domácím hráčům ke skórování. Vyrovnání se dočkali ve třicáté minutě kdy jsme nechali jejich hráče vystřelit, gólman Hůrek střelu vyrazil a dobíhající Doležel dopravil do prázdné brány 1:1. Nám se několik akcí nepodařilo dotáhnout do zakončení.
Do druhé půle jsme poslali do hry čerstvého, vysokého a důrazného Cupáka, ten hru oživil a myslím že jsme to byli my kdo diktoval tempo hry. Domácím hráčům zjevně ubývaly síly, přesto stále hrozili z dlouhých autů, se kterými si naši hráči už v čele s vracejícím se Cupákem poradili velice dobře a nenechali jsme soupeře vážně ohrozit naši branku. My byli častěji na míči hrálo se více na půlce Rajhradic, ti však neudělali žádnou výraznější chybu a nedovolili nám skórovat.
Zápas o první místo v tabulce tak na hrbolatém hřišti menších rozměrů skončil před 400 diváky spravedlivou remízou.
Díky oběma mužstvům odlišných stylů hry, nestranným a velice dobrým rozhodováním rozhodčích, viděli diváci celkem solidní a zajímavý zápas, který měl tempo od začátku až do konce.
Zhodnotil trenér Bohdan Ryšavý