MUŽI: Ve šlágru kola remizovalo Áčko s Mutěnicemi

5.5.2019 Doplněno

23. kolo - Krajský přebor

START - MUTĚNICE 2:2 (0:1)

Střelci: 68. Cupák David (pen.), 76. Mikeš Miroslav - 7. Čepil Marcel, 60. Čepil Marcel
ČK: 69.Benešovský
Diváků: 200
Sestava: Šurkala -Bím,Košík,Mašlej,Veselovský-Mikeš,Matyska,Ryšavý,Cupák David-Musil,Švancara(18.Gaži)
Komentář k utkání:
Na Start přijel zatím zřejmě nejkvalitnější soupeř. Nezačali jsme dobře,brzy jsme prohrávali 0:1.Do poločasu jsme se snažili vyrovnat a zároveň pohlídat nebezpečné brejky soupeře. V 17. min. se zranil Švancara my jsme změnili rozestavění na 3 útočníky. Chvíli před poločasem odmítl tutovku na vyrovnání Gaži. Ve druhém poločase jsme soupeře zatlačili, ale po chybě Košíka jsme znovu inkasovali. Snížili jsme z penálty na 1:2  a po akci Gažiho vyrovnal Mikeš na konečných 2:2. Více jsme do konce zápasu nestihli.