MUŽI: Ve šlágru kola Áčko nerozhodně s Boskovicemi

4.11.2018 Doplněn komentář k utkání

1. kolo - Krajský přebor

BOSKOVICE - START 2:2 (0:0)

Střelci: 81. Tenora Jakub, 89. Pokorný Miloš - 66. Mica Tomáš (pen.), 76. Ryšavý Vlastimil
Diváků: 380
Sestava: Repáň - Veselovský, Mašlej, Lang, Čoupek - Mach(83.Zedníček), Pařízek, Mikeš, Ryšavý(90.Bím) - Mica T., Kirschner
Komentář k utkání:
Poslední zápas podzimu pro nás byl hodně důležitý. V případě prohry by nám soupeř utekl o 7 bodů, což jsme nechtěli v žádném případě dopustit. Zápas jsme odehráli velmi dobře a zasloužili si ho vyhrát. Na šance jsme byli jednoznačně lepší,bohužel jsme je neproměnili. Už v prvním poločasu šel Míca sám na brankaře a šance Mikeše za stavu 1:2 byla stoprocentní. Dobře jsme kombinovali, napadali soupeře,získávali míče na jeho půlce  a vytvářeli si šance.
Bohužel jsme v posledních 10 minutách 2x inkasovali a tak jsme odjeli pouze s jedním bodem ,což bylo pro nás podle vývoje zápasu zklamání. Musíme se dobře připravit na jarní část soutěže abychom se zapojili do hry o postup do divize.