oficiální stránky fotbalového klubu
...

Muži přivítají v sobotu Frýdlant n.O.

3.5.2024

A-tým : Naše muže čeká v sobotu domácí utkání. Hostit budeme Frýdlant nad Ostravicí. Utkání startuje v 16:30. Doražte podpořit naše borce v boji o důležité body!

Naše Áčko odehrálo v sobotu utkání v Třinci, kde bohužel podlehlo domácím 0:2. Na první máj se naši muži vydali do Zlína, kde je čekala předehrávka 33. kola. Utkání ve 42. minutě otevřel navrátilec do sestavy Martin Zikl a tak jsme šli do kabin za stavu 0:1. Bohužel domácí po poločase srovnali v 55. minutě a těsně před koncem v 88. minutě dostali příležitost kopat penaltu, kterou proměnil domácí Kulíšek a my tak ze Zlína odjeli s prázdnou.

Náš soupeř se nachází na předposlední pozici tabulky se ziskem 24 bodů. Poslední utkání odehráli doma proti Třinci a dokázali zvítězit 2:1. Podzimní utkání ve Frýdlantu dopadlo remízou 2:2. Za náš tým se prosadil dvakrát Lukáš Rogožan.