Střelci: 55. Ndiaye El Hadji Latyr, 88. Kulíšek Patrik pen. - 42. Zikl Martin.

Diváků: 241

Sestava: Jícha - Pus, Papež, Duda, Praks, Brzobohatý (82.Brzobohatý David), Vantuch (85. Strnad ), Šumbera, Hladký, Zikl (89.Rogožan), Stropsa.

Ohlasy :

Asistent Matyska hodnotí utkání s rezervou Zlína: " V prvních 25 minutách jsme zbytečnýmy fauly darovali soupeři několik standartních situacích a nechali se zatlačit ale dokázali jsme je odvrátit a tak jsme pomalu začali vyrovnávat hru a přišlo vyloučení domácích. Po jedné akci jsme dokázali skórovat a využít početnou převahu a tak se šlo do šaten za stavu 0:1. Po přestávce jsme se nechali zbytečně vyloučit po druhé žluté kartě a domácí nás tlačili celý druhý poločas. Z tlaku nám soupeř dokázal prvně vyrovnat a následně těsně před koncem utkání po nařízené penaltě jít i do vedení na kterou už jsme nenašli odpověď. Tentokrát je to pro nás ztráta protože tento zápas se dal zvládnout a odvézt si minimálně bod.