oficiální stránky fotbalového klubu
...

MUŽI: Omlazené Béčko vyloupilo Řečkovice!

30.8.2021

V sobotu 28.8. jsme zajížděli na hřiště Řečkovic. V průběhu týdne jsme se dostali do velmi velkých problémů se sestavou na tento zápas. Z různých důvodů nám na zápas „zbylo“ pouze pět hráčů do pole a při domácím zápase Áčka jsme nominaci doplnili o naše dorostence (ročníky 2004 a 2005). Celkem jich do utkání naskočilo devět!

První poločas byl z naší strany perfektní! Míč jsme drželi po větší část poločasu, dorostenci velice dobře zapadli a beze strachu hráli „svoji“ hru, na kterou jsou zvyklí z jejich soutěže. Pohlednou hrou jsme se dostali i do několika nebezpečných šancí. Odměnou za náš výkon byl vedoucí, a nakonec i rozhodující, gól teprve šestnáctiletého Filipa Vosláře, který po rohu krásně trefil odražený míč a s pomocí břevna „vymetl“ šibenici domácí branky.

Do druhé půle vstoupili domácí mnohem aktivněji, ale k vážnějšímu ohrožení Lumírovy branky se dostali až v 88 minutě. Druhá půle byla z naší strany taky aktivní se snahou držet míč co nejvíce, což nám soupeř tolik nedovoloval. V závěru jsme mohli ještě ze dvou přečíslení skóre zvýšit, ale bohužel se nepovedlo. Bojovným výkonem celého mužstva jsme však vítězství udrželi a tři body přivezli na Start.

Děkuji za srdcový výkon všem!!!

SK Řečkovice – START Brno 0:1 (0:1)

Gól: Voslář Filip

Sestava: Hůrek – Brzobohatý D., Štěpánek, Fajkoš, Jirkuv – Voslář, Kristek, Matoušek M., Šmíd – Berka, Bojanovský

Střídali: Biroš, Parfus, Brzobohatý T., Stara

Další dvě utkání hrajeme v domácím prostředí. Ve středu přijede na Start tým SK Líšeň C (17,30h.) a v sobotu SK Obřany (15:00h).