MUŽI: Mica sestřelil v brněnském derby Líšeň

Střelci: 64. Milotínský Jakub - 40. Mica Tomáš, 55. Mica Tomáš, 81. Mica Tomáš
Diváků: 120
Sestava: Hoda - Bím, Cupák D., Mašlej, Čoupek - Logara(68.Kristek), Vlček, Lang, Ryšavý - Mica T.(84.Křivánek), Cupák V.(51.Veselovský)
Komentář k utkání:
V Líšní místo zraněného Pařízka naskočil od začátku zápasu Lang. Pro zranění kolene musel hned v úvodu druhého poločasu střídat Vojta Cupák, kterého nahradil Veselovský, a i jejich přičiněním jsme utkání dovedli velice organizovaným, disciplinovaným a kvalitním výkonem k vítězství. Nebylo ale vše tak jednoduché jak se zdá. Dvakrát nás podržel vynikajícími zákroky brankář Hoda. Pustil za svá záda pouze technickou a chytrou střelu Milotínského  v 64. minutě. V té době jsme ale už vedli 2:0, kdy obě branky vstřelil Mica. První ve 40. minutě a druhou z trestného kopu cca ze 23 m v 55. minutě.  A když v 80 minutě přidal svou třetí a krásnou branku, zchladil veškeré naděje domácích na vyrovnání. Takže z Líšně vezeme tři body a myslím si že i divákům se hra jak naše tak domácích musela líbit.
Zhodnotil: Bohdan Ryšavý