MUŽI: Béčko zakončilo sezónu domácí prohrou s Obřany

START B - OBŘANY 0:1 (0:0)

Střelci: 67. Gothard Zdeněk

Sestava: Šurkala - Pavéska, Štěpánek, Krempaský, Němec(Prokop) - Kristek, Pařízek, Mikeš(Christov F.), Dozbaba - Těšík R.(Matoušek P.), Matoušek M.

Komentář utkání:
K poslednímu zápasu sezóny jsme v severském derby nastoupili proti Obřanům, kterým se na jaře velmi daří a v případě výhry by se vrátili na druhé místo před Lokotku. Do utkání nám příšli pomoct kluci z Áčka - v bráně Pepa a ve středu zálohy Pařez s Mirou Mikešem, za což jim ještě jednou děkujeme.
Do zápasu jsme vstoupili špatně a stejně jako na Lokotce jsme byli všude pozdě a nechávali soupeři příliš prostoru pro kombinaci. Postupem času jsme hru zlepšili a vyrovnali, hrálo však oboustranně převážně od vápna po vápno. V naší největší šanci našel Michal Matoušek pod sebou Ríšu, ten obstřelil brankáře, ale z brankové čáry vyhlavičkoval obřanský bek. Na druhé straně zarozil po rohu hlavičkou Luner, ale Pepa byl připraven. Za velkého vedra se tak odcházelo do kabin bez branek.
Na začátku druhé půle jsme přežili sólo obřanského zadáka přes půl hřiště, kterého zastavil až Pepův skvělý zákrok. Poté měl dvě šance Ríša, ale v zakončení pokaždé selhal. Bohužel také Dozbi v tutovce vyprášil pouze rukavice obřanského brankáře, což nás nakonec mrzelo. Okolo sedmdesáté minuty jsme totiž nechali na pravé straně odcentrovat Sabelu a ten našel hlavu svého spoluhráče, který z malého vápna uklízí k tyči 0:1. Jedinou vážnější šanci jsme si vypracovali až tři minuty před koncem, ale Kuba Pavéska orazítkoval horní část spojnice tyče s břevnem.
Poslední zápas sezóny jsme bohužel výsledkově nezvládli, ale následnou závěrečnou nám to nezkazilo. Béčko tak nakonec končí soutěž v horším středu tabulky. O letní přestávce se musíme nutně pokusit rozšířit kádr pro příští ročník. Závěrem bych chtěl poděkovat věrným fanouškům za přízeň, trenéru Kyprovi za trpělivost a hráčům popřát, ať si užijí dovolenou. První trénink letní připravy proběhne 1. srpna v 18:30 hod.