oficiální stránky fotbalového klubu
...

MUŽI: Béčko veze z Lokomotivy bod

8.10.2017

8. kolo - II. třída Městský přebor

LOKOMOTIVA - START B 1:1 (1:1)

Střelci: 35. Sedlák Marek - 7. Christov Filip
Sestava: Doušek - Jirátko, Štěpánek, Fousek, Fajkoš- Těšík R., Holomek(46.Matoušek M.), Raus(62.Toman M.), Kristek - Christov F., Sedlář
Komentář k utkání:
Povzbuzeni dvěma výhrami z domácího prostředí zajíždělo Béčko v sobotu na hřiště Lokomotivy, která zažívá nejhorší vstup do soutěže za posledních 6 let.
Do zápasu jsme vstoupili tentokrát skvěle a hned v 7. minutě uniká po levém křídle Mara Kristek a přesným přízemním centrem nachází na malém Vápně Fildu Christova, kterému stačilo pouze nastavit placírku a poslat míč k tyči 1:0. O chvíli později opět po přesném centru Mary měl na kopačce tutovku Ivica, ale mířil z voleje těsně vedle. Hrál se zápas nahoru-dolů a domácí měli také šance, ale Duši potvrdil aktuální formu a opět čaroval. Důležitý a možná klíčový moment příchází v 26. minutě, kdy byl ve vápně faulován Ríša a sudí nařizuje pokutový kop. Míč si staví Ivica, ale domácí brankář Zelinka vystihl směr a penaltu chytil. Od té chvíle je Lokotka aktivnější a v 35. minutě přichází zasloužené vyrovnání z kopačky Sedláka, jehož tvrdá střela končí v síti 1:1. Strhnout vedení na naši stranu mohl ještě Ríša, ale hlavou míří pouze do náruče Zelinky.
Do druhého poločasu nahrazuje Michal Matoušek zraněného Miru a Mara se posouvá na střed. Soupeř je nadále aktivnější a má lepší pohyb, několikrát nás opět podržel skvělý Duši a stálo při nás také štěstí, to když Lokotka nastřelila dvakrát tyč. V těchto chvílích se projevuje náš momentálně úzký kádr a nemáme moc možností střídáním zápas oživit. I když po hodině do hry naskakující Michal Toman potenciál ukázal. V závěru jsme přežili několik nebezpečných standartek soupeře a tak si odvážíme z Heršpic nakonec cenný bod a třetí zápas v řadě bodujeme.
V dalším kole hostíme na domácím hřišti Lelekovice, kterým se letos daří a okupují čtvrtou příčku tabulky.
Ze hřiště zhodnotil Ríša Těšík