MUŽI: Béčko se rozloučilo se sezónou remízovou přestřelkou proti Slovanu

17.6.2018 Vložen komentář a fotky ze ze zápasu a závěrečné

26. kolo - II. třída Městský přebor

START B - SLOVAN B 4:4 (3:2)

Střelci: 21. Fousek Petr, 37. Matoušek Michal, 45. Fajkoš Jiří, 79. Kristek Marek - 10. Rolinek Tomáš, 25. Hoffmann Filip, 48. Rolinek Tomáš, 77. Bureš Marian

Sestava: Hůrek(76.Fousek) - Těšík K., Štěpánek, Kubala, Christov T. - Dozbaba, Fajkoš, Krempaský(46.Kristek), Matoušek M. - Christov F.(46.Gaži), Fousek

Komentář k utkání:
V posledním zápase sezóny dostali v základní sestavě přednost kompletně hráči Béčka. Utkání jsme chtěli zvládnout vítězně a zakončit soutěž alespoň na desátém místě tabulky.
Již v 10. minutě ale potrestal Slovan naši obranu kolmicí středem obrany a Rolinek prostřelil tváří v tvář Lumíra 0:1. Slovan hrál celkem vysoko ofsajd systém a naši hráči si s tím neuměli dlouho poradit. Až v 21. minutě jsme načasovali včas přihrávku na Dozbiho, ten potáhl z pravé strany do vápna kde našel volného Petra Fouska ten uklízí do prázdné brány 1:1. O čtyři minuty později jsme zcela nepochopitelně nechali projít středem hřiště až do vápna Hoffmana a ten strhává vedení opět na stranu Slovanu 1:2. Hrálo se nahoru - dolů, tak jak to v posledním kole bývá. V 37. minutě si pohrál s obranou hostí Michal Matoušek a srovnává na 2:2. V poslední minutě první půle si navedl Jirka Fajkoš míč z pravé strany na střed a krásnou střelou levačkou do šibenice nás posílá poprvé v zápase do vedení 3:2.Do druhé půle naskočili střídající Mara Kristek a Štefan Gaži. Bohužel hned v 48. minutě jsme po rohu nepohlídali odražený míč a Rolinek chytrým obstřelem srovnává na 3:3 Soupeři začínají docházet síly, ale bohužel toho nedokážeme přesnou finální přihrávkou několikrát využít. Čtvrt hodiny před koncem vystřídal Duši mez třemi tyčemi Lumíra, který bude od nové sezóny oblékat dres Kuřimi. Díky Lumčo za vše a přejeme hodně úspěchů v novém angažmá! V 77. minutě zakroutil zkušený Bureš trestňák přesně přes naši zeď a v divokém zápase strhává vedení pro změnu na stranu Slovanu. Za dvě minuty později bylo už zase vše jinak. Peťa Fousek potáhl po levé straně, předkládá míč Matesovi, ten přiklepává Marovi Kristkovi a ten posílá míč šouráčkem přesně za zadní tyč na 4:4.
V premiérové sezóně v Městském přeboru tak Béčko končí na konečném desátém místě. Doufáme, že příští sezóna bude lepší, ale všichni pro to musíme udělat něco navíc. Děkujeme fanouškům za podporu a budeme se na Vás těšit i na podzim.

Zhodnotil: Ríša Těšík

Fotky ze zápasu a závěrečné najdete ZDE.