oficiální stránky fotbalového klubu
...

MUŽI: Béčko remizovalo v Bosonohách

22.4.2018

18. kolo - II. třída - Městský přebor

BOSONOHY B - START B 1:1 (0:1)

Střelci: 56. Kulík Petr - 14. Dozbaba Jakub

Sestava: Hanzelka - Těšík K.(66.Kubala), Štěpánek, Fajkoš, Christov T. - Kristek(46.Krempaský), Dozbaba, Pavéska, Matoušek M. - Gaži(61.Christov F.), Raus

Komentář k utkání:
V sobotním dopoledni zajíždělo Béčko na hřiště posledního celku tabulky do Bosonoh. Mezi třemi tyčemi nám pro indispozici všech klubových brankářů vypomohla bývalá opora Zdeněk Hanzelka a v útoku poprvé na jaře nastoupil po zranění Ivo Raus.
V úvodu zápasu domácí zahrozili tvrdou střelou z hranice vápna, kterou Zdeněk spolehlivě ztlumil. Naše akce byly ze začátku střetnutí vedeny zejména po pravé straně aktivním Marou Kristkem a zleva Michalem Matouškem, ale chyběla větší přesnost a větší hlad po gólu ve vápně. Ve 14. minutě si navádí míč zprava do vápna nejlepší hráč utkání Kuba Dozbaba a přesnou střelou levačkou nás posílá do vedení 1:0! Naše hra však hlavně v obraně není dobrá a domácí mají všechny odražené míče a několikrát zahrozili svými rychlonohými útočníky. V samostaném nájezdu nás podržel spolehlivý Zdeněk v brance. Nám se naskytla několikrát možnost vedení navýšit, ale Mara Kristek trefuje pouze obránce a Ivo Raus dokonce tyč. Bohužel stejně jako proti Řícmanicím nedokážeme přidat druhou branku a to nás stojí body!
Ve druhém poločase máme více ze hry, ale chybí lepší předfinální a finální fáze ze které bysme si vypracovali větší šance a tak přichází trest. V 56. minutě se v našem vápně uvolnil domácí Kulík a tvrdou střelou na zadní tyč srovnává na 1:1. Bohužel pokud neporazíme tým, jehož polovina hráčů má okolo čtyřicet let, tak jsme právem předposlední v tabulce.
Reputaci si pokusíme napravit příští neděli v domácím utkání proti Celtiku Líšně. Nabádám všechny hráče k maximální tréninkové účasti, je třeba už konečně zabrat a naplno bodovat!

Zhodnotil: Ríša Těšík