MUŽI: Béčko prolomilo Lískovecké prokletí

Starý Lískovec - START Brno B 1:6 (0:3)

Góly: Zukič 5x, Janáč

Sestava: Hůrek – Maixner, Fajkoš, Štěpánek, Urbanovský – Bím, Kristek, Vlček, Janáč – Zukič, Šmíd

Náhradníci: Sedlář, Novotný, Voslář

K dalšímu zápasu zajížděla benfika na hřiště posledního Starého Lískovce. Utkání na velmi tvrdém a nerovném hřišti bylo v prvních dvaceti minutách vyrovnané. Jakmile jsme se ale s terénem „sžili“, tak začaly přicházet šance.  Skóre otevřel svou premiérovou brankou po půl hodině Tomáš Janáč, který k nám přišel z Ostravy. Do poločasu se ještě dvakrát trefil Elvis a do kabin jsme šli s tříbrankovým vedením.

Začátek druhé půle byl opět docela vyrovnaný a hosté po hodině hry snížili na 1:3. Hned vzápětí měli ještě docela dobrou příležitost ze standardky, kterou nevyužili. To bylo z jejich strany vše a my jsme si poctivou kolektivní hrou připravili další šance, které se podařilo Elvisovi ještě třikrát gólově zakončit. Do zápasu opět naskočili dorostenci Pavel Novotný s Filipem Voslářem a po měsíční pauze také David Maixner, který z dorostu přišel teď v létě.

Další zápas hraje Béčko doma proti Soběšicím B a to v neděli 3. 10. od 15,30 hod. Přijďte nás podpořit…