MUŽI: Béčko prohrálo vysoko na Lokomotivě

9.6.2019

26. kolo - II. třída Městský přebor

LOKOMOTIVA - START B 6:1 (3:0)

Střelci: 4. Toncr Michal, 21. Hykš Dominik, 26. Křivánek Tomáš, 68. Hykš Dominik, 78. Hykš Dominik, 80. Lejska Martin - 81. Němec Radim
Sestava: Doušek - Jirátko, Štěpánek, Krempaský, Němec - Šurkala, Kristek, Matoušek P., Matoušek M. - Těšík R., Christov F.
Komentář k utkání:
K zápasu na Lokotce nás dojelo pouze jedenáct, z kádru chybělo pro toto utkání neuvěřitelných osm hráčů. Museli jsme tak přeskupit řady, na kraji obrany nastoupil Radim Němec a k Marovi se do středu zálohy posunul Petr Matoušek.
Od začátku na nás soupeř vletěl, svým pohybem a rychlou kombinací po šestadvaceti minutách vedl 3:0 a následně už to byla jenom otázka skóre. K ohrožení Zelinkovi brány jsme se dostávali sporadicky, přesto mohl Pepa z boku zakončit, ale volil pouze přihrávku na Peťu Matouška, který míč netrefil. Lokotka toho ještě spoustu spálila a Duši dost pochytal. Do kabiny tak odcházíme ještě s milosrdným výsledkem.
O poločase nám dorazil z fotbalového důchodu vypomoct Paťa Juchelka, který nahradil v 78. minutě na beku Zdenu Jirátka. Druhá půle byla obrazem té první a skóre se postupně vyšplhalo až na rozdíl šesti branek. O náš čestný úspěch se zasadil po rohu hlavou v 81. minutě Radim Němec a uzavřel tak skóre zápasu na konečných 6:1 pro domácí.
Sezónu uzavře Béčko v sobotu v 16:30 hod. doma v derby proti druhým Obřanům. Doufám, že podáme tentokrát takový výkon, abysme si užili následnou závěrečnou.