Střelci: 50. Němec Aleš, 56. Němec Aleš, 85. Luner Zdeněk

ČK: 57. Kristek

Sestava: Šurkala - Obrhel, Pavéska, Krempaský, Štěpánek - Dozbaba, Bím, Kristek, Fajkoš - Kovář, Matoušek P.

Komentář k utkání:
Do zápasu jsme opět vstupovali s nucenými změnami v sestavě. Zdravotní problémy postupně vyřadily hned tři naše obránce a tak musel vypomoct na poslední chvíli Jirka Štěpánek. Poprvé v základu se tak objevil i Adam Obrhel. Na lavičce zůstal pouze jediný zdravý hráč - Patrik Juchelka.
Zápas začal svižně a hned ve 3. minutě chytá střelu domácích Pepa Šurkala. Na druhé straně končí střela Jirky Fajkoše vedle. Ve 13. minutě se na pravé straně hezky uvolnil Michal Kovář, ale jeho slabá střela skončila v rukavicích Otradovského. Hrálo se oboustranně velmi kvalitní utkání. Obřany daly dohromady technicky a rychlostě dobře vybavené mužstvo. V naší největší šanci první půle miřil v 39. minutě Mara Kristek ve vápně pouze do připraveného gólmana. V zápětí potvrdil své divizní kvality Pepa, který bravůrně zlikvidoval nájezd ze středu hřiště. Do kabin se tak odchází bez branek.
V 53. minutě přichází Kuba Pavéska špatným zprcováním o míč a následně z druhé vlny prostřeluje tvrdou střelou Pepu domácí Němec 1:0. O tři minuty později se bohužel znovu po týdnu předvedl hlavní rozhodčí Václav Eliáš. Štěpec ve vápně čistě odkopává míč a následně trefuje i skokana roku Sabelu, který teatrálně padá a sudí nařizuje k překvapení všech soudných lidí na stadionu pokutový kop. Následně si po zásluze vyslechl spršku nadávek od našich fanoušků. Penaltu proměnil s přehledem svoji druhou brankou v zápase Němec 2:0. Po ní byl za kritiku a urážku rozhodčího vyloučen v 57. minutě Mara Kristek. Bohužel do té doby velmi dobré a slušné utkání se následně už jen dohrávalo. V 80. minutě nás ještě jednou dobrým zákrokem podržel Pepa, ale na přímý kop Lunera o pět minut později už byl krátky 3:0. V 87. mohl alespoň snížit výborně hrající Fajky, ale z levé strany trefil do hlavy pouze vybíhajícího Otradovského.
Ze zápasu odcházíme poraženi, ale hráčům bych chtěl poděkovat, že utkání i v deseti lidech nevypustili a do konce ho odmakali. Doufám, že se dáme přes týden zdravotně do kupy a v neděli proti silné Lokotce potvrdíme domácí formu.