MUŽI: Béčko porazilo Řečkovice a zachránilo se v soutěži

START B - ŘEČKOVICE 3:0 (2:0)

Střelci: 23. Matoušek Michal, 24. Křivánek Filip, 75. Mašlej Patrik

Sestava: Hůrek - Těšík K.(58.Pavéska), Štěpánek, Fajkoš, Christov T. - Dozbaba, Vlček, Křivánek(69.Mašlej), Matoušek M. - Christov F.(64.Krempaský), Fousek(78.Kubala)

Komentář k utkání:
Do předposledního zápasu proti Řečkovicím jsme nastupovali s vědomím, že nám jistotu záchrany v soutěži zajistí vítězství tomto utkání. Střed zálohy posílil zkušený Radim Vlček a důrazný Filip Křivánek z Áčka.
Stejně jako v minulém kole proti Medlánkám jsme i tentokrát přistoupili k zápasu zodpovědně a odhodlaně. Od začátku jsme v obraně pracovali spolehlivě, dobře jsme přes Vlčáka kombinovali v záloze a útočníci svým pohybem dělali hostům problémy. Odměnou nám byla skvělá dvouminutovka, která rozhodla zápas. Nejdříve ve 23. minutě vyslal Fillip Křivánek do šance svého jmenovce Christova, ten střelou na zadní trefil pouze golmana, kterého po následném odrazu propálil placírkou nový kapitán Michal Matoušek 1:0! O minutu později bylo ještě veseleji, to když Peťa Fousek našel uličkou Fildu Křvánka a ten přesnou střelou levačkou navyšuje vedení na 2:0! Hru máme pod kontrolou a do kabiny odcházíme s dvoubrankovým náskokem.
Ve druhé půli pokračujeme v dobrém výkonu a několikrát můžeme utkání rozhodnout třetí brankou. To se povedlo až v 75. minutě střídajícímu Patriku Mašlejovi, který se svým důrazem dostal před obránce a tvrdou střelou propálil hostujícího golmana 3:0. Řečkovice totálně odpadly a zápas si za podpory nejvěrnějších fanoušků užíváme a dotahujeme do vítězného konce.
S trenérem jsme moc rádi, že jsme záchranu zvládli a poslední kolo proti Slovanu si na domácím hřišti můžeme všichni společně užít. Po zápase proběhne závěrečná a Lesnou zase bude jednou znít Zdéněéék Jiráááátko...! :)

Zhodnotil: Ríša Těšík