MUŽI: Béčko poprvé na jaře doma remizovalo s Líšní

START B - LÍŠEŇ C 1:1 (1:0)

Střelci: 73. Fajkoš Jiří - 82. Klein Přemysl
Sestava: Šurkala - Jirátko, Štěpánek, Krempaský, Bím - Dozbaba(66.Machala), Kristek, Fousek(46.Fajkoš), Matoušek M. - Gaži, Němec(Sedlář)
Komentář k utkání:
Po třech venkovních zápasech se Béčko na jaře poprvé představilo na domácím stadionu. Soupeřem nám byl nevyzpytatelný líšeňský Celtic. V sestavě jsme mohli po dvou střetnutích využít širšího kádru Áčka a tak se v bráně poprvé na jaře představila současná dvojka Áčka Pepa Šurkala, obranu vyztužil na kraji Michal Bím a útok měl rozběhat mladý Štefan Gaži.
Od začátku bylo tentokrát jasné, že nás čeká fotbalový a v obraně díky zkušenému Širokému velmi jistý soupeř. Přesto se nám podařilo ve třech situacích dostat ze strany do vápna, ale ani jednou jsme se nedokázali prosadit. V největší šanci první půle mířil Mara Kristek po přihrávce Štefana vedle. Na druhé straně nás po tvrdé hlavičce podržel skvělým zákrokem Pepa. Hrálo se převážně od vápna po vápno a díky dobře pracujícím obranám se odcházelo do šaten bez branek.
I ve druhé půli hrály dlouho prim hlavně jistě fungující obrany a zdálo se, že utkání spěje do remízového konce. V 73. minutě však Mara zahrává skvěle z boku standartku na kterou si z hloubi pole nabíhá střídající Jirka Fajkoš a tvrdou hlavičkou překonává Klimka 1:0! O pět minut později nás podruhé v zápase výborně podržel Pepa, který nohou perfektně zlikvidoval samostatný nájezd soupeře. V 82. minutě nás ale už po naší trestuhodné ztrátě z vlastního autu Líšeň trestá a středem hřiště vyrovnává Kleinem na 1:1. Do konce zápasu už si žádná ze stran vážnější šanci nevytvořila a tak utkání končí zřejmě spravedlivou dělbou bodů.
Škoda, že se nám na domácím hřišti nepodařilo potěšit diváky vítězstvím, ale bod proti fotbalovému soupeři z první pětky bereme a po čtyřech jarních zápasech zůstáváme stále neporaženi. Příští velikonoční neděli zajíždí Béčko do Chrlic.