oficiální stránky fotbalového klubu
...

MUŽI: Béčko podlehlo na umělce Líšni

24.9.2017. Vložen komentář k utkání a také komentář ze strany soupeře.

6. kolo - II. třída Městský přebor

LÍŠEŇ C - START B 2:0 (1:0)

Střelci: 18. Pešta Jiří, 49. Tvarůžek Vít

Sestava: Doušek - Těšík K.(65.Sedlář), Štěpánek, Fajkoš, Jirátko - Těšík R., Krempaský, Fousek, Holomek - Caldaroni, Christov F.

Komentář k utkání:

Ve čtvrtém venkovním zápase v řadě nastoupilo Béčko na umělé trávě v Líšni proti tamnímu Celtiku. Vzhledem k početné marodce a absenci hráčů z Áčka bylo tentokrát k dispozici pouze 12 hráčů.
Úvod utkání jsme vůbec nechytli a valil se na nás jeden útok za druhým. Jen díky skvělému Dušimu v brance, který nás drží dlouhodobě nad vodou nebylo po deseti minutách po zápase. Domácí byli lepší kombinačně i pohybově. V 18. minutě po chybě v rozehrávce a následné přesné střele z hranice vápna už však posílá Pešta Líšeň do vedení 0:1. Poté jsme hru vyrovnali a vypracovali si i šance. Nejdříve se po výkopu perfektně uvolnil Marco, ale jeho střelu z pozavápna bravůrně vytáhl Rychetský na roh. O chvíli později se z pravé strany protáhl vápnem Ríša, přihrávkou pod sebe nachází Marca, ale jeho střelu zblokoval obránce. Do konce poločasu se hrálo od vápna po vápno a do kabiny tak odcházíme s jednobrankovým mankem.
Úvod druhého poločasu jsme také prospali a hned ve 49. minutě po centru z levé strany a následném nedůrazu na malém vápně zvyšuje Tvarůžek na 0:2. V 65. minutě pro zranění odstupuje Kryštof a do hry naskakuje Michal. Hru jsme trochu otevřeli a přežili tak několik nebezpečných brejků domácích. V naší jediné šanci druhého poločasu se ocitl Ríša, ale jeho hlavička z rohu končí těsně vedle pravé tyče. Více jsme si proti kompaktnímu mužstvu Líšně nevypracovali a tak odjíždíme po zásluze bez bodu. I přes porážku byl tentokrát na rozdíl od utkání v Řečkovicích přístup a nasazení hráčů v pořádku.
V anglickém týdnu přivítáme ve sváteční čtvrtek na domácím hřišti Bosonohy a hned v neděli opět na Startě Chrlice. V těchto zápasech už musíme bodovat a vymanit se tak z dosavadní šedi.

Ze hřiště zhodnotil: Ríša Těšík

Komentář ze stránek soupeře najdete ZDE.