MUŽI: Béčko po strašidelné první půli odevzdalo všechny body Lokomotivě

6.10.2019 Doplněno

10. kolo - II. třída Městský přebor

START B - LOKOMOTIVA 2:7 (0:6)

Střelci: 61. Fajkoš Jiří, 67. Šurkala Josef - 15. Lejska Martin, 23. Karafiát Roman, 25. Lejska Martin, 32. Bielik Ivan, 35. Lejska Martin, 44. Bednář Radek, 87. Malý Michal

Sestava: Doušek - Prokop(37.Kejík), Pavéska, Fajkoš, Bím - Dozbaba, Pařízek, Matoušek P.(46.Kovář), Matoušek M. - Šurkala, Němec(72.Juchelka)
Komentář k utkání:
Tento zápas bude pro mně dlouho noční můrou !!!
I když jsem hráče upozorńoval na herní kvalitu soupeře, většina  byla myšlenkami asi úplně někde jinde! Patnáct minut vypadalo docela dobře a pak to přišlo. Hrubé chyby jednotlivců ( Radek Prokop ,Tomáš Doušek ) a bylo to 0 : 4 .Po Radkově vystřídání, kterému zápas hrubě nevyšel , jsem doufal že se zápasem ještě něco uděláme , ale opak byl pravdou. Do půle jsme po chybě ve sředu hřiště a dalekonosné střele ,která se podle mého dala chytat jsme prohrávali 6 : 0 . Děs !!!
V poločase jsem musel důrazněji připomenout ,že nehrajeme sranda zápas , ale mistrák. Pokud jsme si chtěli aspoń trochu udobřit naše věrné fanoušky, musel být druhý poločas z naší strany o mnoho kvalitnější. Provedl jsem v půli druhé střídání a hra šla postupně nahoru. Soupeře jsme nepouštěli do hry , zlepšili přihrávku a hlavně pohyb. Příkladem pro hráče byl Martin Pařízek, který hecoval mužstvo a makal na velkém prostoru.Podařilo se nám v rozmezí 6 minut vstřelit dvě branky , kdy se nejdříve nadvakrát v malém vápně prosadil Martin a po trestńáku Michala dal hezkou hlavičku Šurky. I nadále jsme měli tlak a hlavně velké šance, ale známé nedáš dostaneš se opět ukázalo. Po chybné rozehrávce střídajícího Patrika jsme obdrželi sedmou branku.
Druhá půle byla z naší strany podstatně lepší , ale po první půli nám již nic  ani nezbývalo, pokud jsme nechtěli dostat deset ! Znovu se chci vrátit k přístupu některých hráčů k zápasu. V době srazu napočítám 7 hráčů v kabině a Zdenek Jirátko pro jistotu nepřišel vůbec !
Doufám,že to byl ojedinělý výpadek  a za čtrnáct dní zabereme v Bosonohách.