oficiální stránky fotbalového klubu
...

MUŽI: Béčko odjelo z Řícmanic s výpraskem

3.9.2017

3. kolo - II. třída Městský přebor

ŘÍCMANICE - START B 7:0 (4:0)

Střelci: 7. Zbořil Jakub, 18. Veselý Jan, 22. Kuropata Radomír, 55. Zbořil Jakub, 62. Klusák Tomáš, 73. Kuropata Radomír, 89. Beneš David

Diváků: 70

Sestava: Doušek - Těšík K.(65.Christov T.), Štěpánek, Fousek, Jirátko - Těšík R., Krempaský, Fajkoš, Holomek(73.Pokorný Jan), Christov F. - Sedlář

Komentář k utkání:

V prvním ze tří venkovních utkání v řadě zajíždělo Béčko na hřiště posílených Řícmanic. Soupeř sice doposud nezískal ani bod, ale těsné prohry s týmy z čela tabulky předznamenaly, že nás opět nečeká lehký zápas.
V utkání nás vedl vypomáhající trenér Jirka Pavéska, který zvolil defenzivnější rozestavení 4-5-1 se snahou zahustit střed hřiště a rychlým přechodem do útoku přes krajní záložníky. Tato taktika však vzala za své už v 18. minutě kdy nás velmi dobře hrající domácí dokázali potrestat dvěma brankami. Soupeř je všude dříve,lépe kombinuje a rotuje na svých pozicích, což nám dělá velké problémy. O pár minut později je ještě hůře, to když trestňák z dvaceti metrů trefuje rychlonohý Kuropata přesně přes naši zeď 0:3. V zápětí v souboji tělo na tělo pádá ve vápně Ríša, ale píšťalka sudího Beneše zůstala němá. V naší další šanci po centru z levé strany míří Ríša hlavou pouze do náruče golmana Jiráska. Více se do poločasu neudálo a tak odcházíme po špatném výkonu po zásluze potrestáni.
Do druhé půle nastupujeme s klasickým stoperem a hrou na dva útočníky. Další tutovku Kuropaty z kraje poločasu jsme ještě přežili, ale střela Zbořila z 55. minuty už končí v naší síti 0:4. S chutí hrající Řícmanice přidaly do konce zápasu ještě tři branky a když naše šance Michala, Fajkyho a Ríše zůstaly nevužity, končí zápas pro nás trochu krutým výsledkem 0:7. Domácí berou tři body naprosto zaslouženě, ale některé branky jsme jim až příliš usnadnili.
V dalším zápase jedeme na hřiště první Čafky, která ještě neprohrála. V týdnu musíme pořádně potrénovat a připravit se na rychlonohého a technického soupeře.

Ze hřiště zhodnotil: Ríša Těšík