START Brno B – SK Obřany „A“ 8:2 (4:0)

Góly: Zukič 5x, Štourač, Matoušek M., Berka

Sestava: Hůrek – Novotný, Toman, Krempaský, Voslář – Matoušek M. Kristek, Štourač, Šmíd – Zukič, Bojanovský

Střídali: Berka, Janáč, Sedlář, Brzobohatý T.

Do zápasu jsme nastupovali s velmi „namíchanou“ sestavou. Na hřišti se objevili hráči Béčka, Áčka, dorostu i Old boysu. Od začátku bylo vidět, kdo bude určovat tempo zápasu. Hlavně, když po prvních dvou střelách za Start, Elvise Zukiče, jsme už ve dvanácté minutě vedli 2:0. Poločasový výsledek byl 4:0. Ve druhé půli jsme prostřídali všechny hráče, a i když soupeř začal trochu aktivněji a snížil, my jsme přidali ještě další čtyři branky a utkání s přehledem dotáhli do vítězného konce. Nejvíce se v tomto zápase blýskl nově příchozí hráč Elvis Zukič, který se trefil hned 5x! Všem děkuji za hráčskou „výpomoc“, hlavně trenérovi Áčka Radkovi Tomanovi, který odehrál celé utkání a svými zkušenostmi hodně pomohl dorostencům.