MUŽI: Áčko ztratilo dva body ve Znojmě

22.10.2017 Doplněn komentář k utkání.

12. kolo - 1.A třída skupina A

FK ZNOJMO - START 2:2 (0:2)

Střelci: 65. Vlček Radim (vl.), 81. Železný Petr - 17. Cupák Vojtěch, 42. Mašlej Patrik

Sestava: Hůrek - Boháč, Jankulár, Mašlej, Čoupek - Křivánek, Vlček, Pařízek, Kristek - Cupák, Mica T.

Komentář k utkání:

První poločas jsme odehráli výborně, v pohybu, již v 17. minutě odcentroval přesně Kristek na Cupáka, který dal svůj první gól nohou ze hry, 1:0. Ve  42. minutě si naběhl na přetažený roh Křivánka Mašlej, a z voleje propálil vše co mu stálo v cestě 0:2. Velice dobrou hrou jsme domácím nedovolili vůbec ohrozit golmana Hůrka, ale bohužel jsme neproměnili šance, které po gólu přímo volali, dvakrát Mica a jedenkrát Cupák a tím rozhodnout tohle utkání.2. Poločas i přes jasné a důrazné přestávkové upozornění, jsme přestali běhat, dopouštěli se chyb a zbytečných a lehkovážných ztrát míčů, což vedlo ke snížení stavu vlastní brankou v  65. minutě 1:2. Ani tohle nebylo dostatečné varování a v 81. minutě znovu po lehké ztrátě míče, se k němu dostal domácí Železný a levačkou trefil přímo tyči 2:2. Znojemští si vytvořili  ještě asi tři slibné šance ale buď netrefili branku, nebo je vychytal náš Hůrek. I přes velice slabý a špatný druhý poločas jsme si vytvořili šance ke skórování, bohužel jsme ani nešli štěstíčku naproti, a tak jsme z jasně vyhraného zápasu, po první půli, získali pouze bod. Snad se všichni včetně mě ponaučili z chyb a možná i z přístupu k druhému poločasu.