MUŽI: Áčko zakončilo podzim výhrou v Kuřimi a přezimuje na prvním místě tabulky

Střelci: 19. Hanus Jakub (pen.) - 5. Cupák Vojtěch, 83. Mica Tomáš (pen.)
Diváků: 420
Sestava: Hůrek - Bím, Jankulár(53.Ryšavý), Mašlej, Čoupek - Mica D.(87.Hepp), Pařízek, Křivánek, Kristek - Mica T.(90.Těšík R.), Cupák
Komentář k utkání:
Poslední zápas v Kuřimi jsme zvládli na výbornou a za tři body. Branky padaly takto; Již v 5. minutě z prvního rohového kopu se nám podařilo vstřelit vedoucí branku. Roh zahrál Pařízek přesně na hlavu Cupáka a ten rozvlnil síť 0:1.
V 19. minutě nechali naši hráči projít až do vápna Skoumala, který si obhodil i gólmana Hůrka a ten ho zastavil nedovoleným zákrokem. Pokutový kop  proměnil domácí Hanus 1:1
Utkání rozhodl v  83. minutě náš kanonýr Tomáš Mica, který proměnil pokutový kop za faul na Cupáka 1:2
Několik neproměněných brankových příležitostí i těch největších jsme viděli na obou dvou stranách.
Zápas měl velice dobrou kvalitu a slušnou diváckou kulisu. Domácí funkcionáři připravili výborný doprovodný program, prostě kvůli takovému zápasu se fotbal hraje a na fotbal chodí.