oficiální stránky fotbalového klubu
...

MUŽI: Áčko zahájilo zimní přípravu

15.1.2019

V úterý 15.1. zahájilo v hale na Veterině zimní přípravu naše Áčko mužů.

Trenéru Danihelkovi se na prvním tréninku hlásilo 16 hráčů včetně nových posil.

První přípravné utkání sehraje A tým v sobotu 26.1. v 10:00 hod. na VUT proti Bystrci.

Odchody z mužstva:
Nejcitelnějším odchodem z našeho mužstva je odchod Patrika Mašleje, ktery zůstavá pro jaro ze studijních důvodu v Německu, kde bude trénovat mládež a hrát v místní nižší soutěži.
Hostování nebylo prodlouženo brankáři Repáňovi a útočníkovi Kirschnerovi.
Po operaci jsou Petr Čoupek a Stanislav Zedníček, kteří naskočí do přípravy později.

Přichody do mužstva:
Do branky máme zájem o 193 cm vysokého brankáře Martina Matiaska z divizní Velké Bíteše- dohoda není zatim jeste dokončena.
Do obrany přicházejí 192 cm vysoký stoper Ondrej Kosik hrající MSFL za Vrchovinu, 185 cm vysoký stoper Adam Smejkal z divizní Breclavi, krajní obránce z diviznich Pardubic "B" Petr Prokopec.
Do zálohy by mel přijít z divizní Breclavi slovensky záložník ze zkušenostmi z druhé slovenské a třetí švédské ligy Stano Lapin- finisujeme na dohodě.
Do útoku přichází z divizní Breclavi 190 cm vysoký útočník Petr Musil.
Dále máme zájem o příchod jeste jednoho obránce z vyšší soutěže.
Do přípravy se zapojí hráči, kteří se vracejí z hostování a to Štefan Gaži a Sasha Tataryn. Na zkoušku z Rájce přichází záložník Lambert Šmíd- syn bývalého hráče Zbrojovky a Sparty Praha Lamberta Šmída.
Všechny posily přicházejí z vyšších soutěži, jedna se většinou o hráče do 25 let s delší perspektivou. Hledali jsme také hráče, kteří by zvýšily nas výškový průměr kvůli standardním situacím, což se nam povedlo.