MUŽI: Áčko válí i v 1.A - s prázdnou odjíždí Miroslav

Střelci: 56. Mica Tomáš, 58. Ryšavý Vlastimil, 66. Bím Michal

Diváků: 250

Sestava: Hoda - Bím, Jankulár, Mašlej, Čoupek - Kristek(46.Boháč), Vlček(75.Hepp), Pařízek, Křivánek, Ryšavý - Mica(80.Toman M.)

Komentář k utkání:

Domácí zápas z Miroslaví se nám podařilo vyhrát až po zlepšeném výkonu ve druhém poločase. V první půli jsme nebyli aktivní, scházel pohyb a důraz. Dvěma zákroky zachránil bezgólový stav gólman Hoda, na druhou stranu jsme si vytvořili tři šance i my, ale bohužel jsme je zbrkle zahodili. Ve druhé půli se hra zlepšila, hlavně se začalo více běhat a zrychlila se kombinace. V 56 minutě utekl Ryšavý po křídle odcentroval na nabíhajícího Micu a ten otevřel skóre na 1:0. Za minutu na to ze 16 metru Ryšavý krásně obstřelil na vzdálenější tyč gólmana hostů a bylo 2:0. V 66 minutě se dostal do sóla obránce Bím, prostřelil brankáře Bulu a změnil stav utkání na konečných 3:0. Do konce zápasu se soupeř dostal ještě do jedné velké šance kterou zlikvidoval velice dobře chytající gólman Hoda. Takže tři body očekávané z domácího prostředí máme a už se musíme opět chystat na další zápas který bude ve Šlapanicích.

Zhodnotil: Bohdan Ryšavý