oficiální stránky fotbalového klubu
...

MUŽI: Áčko rozhodlo o vítězství v Havlíčkově Brodě v samém závěru

3.10.2021

10. kolo - Moravskoslezská divize

HAVLÍČKŮV BROD - START 1:2 (0:0)

Střelci: 78.Kučera Jindřich - 79.Havlín Dominik, 90.Havlín Dominik

Diváků: 150

Sestava: Sova - Matyska(86.Hubr), Avdič, Smejkal, Sedlo - Ryšavý, Pařízek, Frimmel, Doubravský(80.Mach) - Dovhanyuk, Musil(74.Havlín)

Komentář k utkání:

Po ,,delší'' době jsme odehráli další infarktový zápas, tentokrát se šťastným koncem pro nás. Havlíčkův Brod se představil jako velmi kvalitní soupeř, hrál kombinačně, snažil se držet míč. I proto jsme se ze začátku nemohli dostat do obvyklého tempa, ale domácí jsme nepustili do žádné šance. Postupně jsme se sice rozehráli, ale i my jsme se nedostali, vyjímkou sóla Pavla Dovhanyuka, do žádné větší šance.
Ve druhé půlce jsme na domácí zatlačili a začali jsme je přehrávat. Výsledkem byly naše dvě obrovské šance, nejdříve opět předvedl Pavel krásné sólo s driblinkem, ale bohužel sám před gólmanem nastřelil pouze tyčku. Hned v zápětí se ocitl sám před gólmanem Petr Musil, ale mířil mimo tři tyče. Neproměnění příležitostí se nám málem vymstilo v závěru, protože domácí z ojedinělého brejku otevřeli skóre. Ale my jsme naštěstí hned z rohehrávky vyovnali, dlouhý nákop za obranu mazáckým lobem přes gólmana vyrovnal Dominik Havlín. Jak domácí, tak i my jsme se nechtěli smířit s bodem, tak byl na závěr utkání k vidění otevřený fotbal nahoru dolů. Další tutovku měl Vlasta Ryšavý, bohužel sám před gólmanem neproměnil. Ale nakonec úplně v posledních sekundách utkání skvěle vybojoval míč Martin Pařízek, dlouhým pasem našel Dominika Havlína, ten si pohrál s obráncem domácích a nezadržitelně skóroval! Rozhodl tak o našem vítězství, protože rozhodčí hned po gólu ukončil zápas.