MUŽI: Áčko protrhlo doma proti Humpolci černou sérii

6.10.2019 Doplněno

10. kolo - Moravskoslezská Divize

START - HUMPOLEC 5:4 (1:1)

Střelci: 19. Mach Petr, 49. Chyla Radim, 50. Chyla Radim, 57. Záruba Radim, 62. Chyla Radim - 10. Dalík Radim, 69. Pikl Jiří, 80. Havel Lukáš, 83. Pikl Jiří
Diváků: 90
Sestava: Matiášek-Feik,Svoboda,Lang,Praks-Mach,Matyska,Cupák,Záruba-Chyla,Švancara
Komentář k utkání:
Po čtyřech prohrách se silnými soupeři jsme měli co napravovat. Nastoupili jsme odhodláni vyhrát za každou cenu. Začátek zápasu jsme nehráli dobře z důvodu velkého počtu zkažených jednoduchých přihrávek. Dokonce jsme po brejku dostali v 19 min. branku. Do poločasu jsme sice srovnali, ale nehráli jsme podle mých představ. Soupeř byl určitě k poražení. Ve druhém poločase nám vyšel začátek a my jsem po 3 brankách Chyly a jedné Záruby vedli  v 62 min. 5:1. Vypadalo to na jasné vítězství. Soupeř nám snížil po brankách,které jsme nemuseli a neměli dostat. Příští 2 zápasy hrajeme venku a pokud chceme uspět musíme zapracovat na naší defenzivě.