oficiální stránky fotbalového klubu
...

MUŽI: Áčko po roce opět přepisuje historii a poprvé v dějinách klubu si zahraje Krajský přebor!!!

27.5.2018 Vloženy fotky. Doplněn komentář k utkání.

23. kolo - 1.A třída skupina A

START - RAJHRADICE 4:1 (2:0)

Střelci: 8. Mica Tomáš, 44. Zedníček Stanislav, 68. Mica Tomáš, 85. Vlček Radim - 58. Urbánek Martin
Diváků: 1050!!!
Sestava: Hoda - Ryšavý(68.Vlček), Cupák D., Mašlej, Čoupek - Logara(56.Veselovský), Lang, Pařízek(82.Gaži), Zedníček(64.Kristek) - Mica T., Cupák V.(76.Mica D.)
Foto z utkání a celého slavnostního odpoledne ZDE.

Komentář k utkání:
Utkání, ve kterém se střetly první dva týmy tabulky, se nám povedlo výsledkově velice dobře. Již v 8. minutě nás dostal do vedení Tomáš Mica nádhernou brankou přes zeď z trestného kopu. Tahle branka zklidnila naši hru až zbytečně moc a když rozhodčí  musel vinou několika zraněním soupeřových hráčů mockrát přerušovat hru, neměla početná divácká návštěva, za kterou by se nestyděly ani druholigové týmy, na co koukat. Až přišla 44. minuta, náš rychlý protiútok zakončil Zedníček do prázdné branky, když mu míč naservíroval Tomáš Mica.  Do kabin se šlo za stavu 2:0.
O přestávce dostali hráči za úkol roztleskat a  pobavit diváky zvýšeným pohybem a vypracovaním si více brankových příležitostí. To se zčásti povedlo, přidali jsme Micou a Vlčkem další dvě branky, některým zabránil útočník Firych, zaskakující za zraněného brankáře Navrátila. A když střelec Firych byl v bráně, nejlepšího střelce a nejnebezpečnějšího hráče Rajhradic Jana Doležela jsme perfektně pokryli a k ničemu nepustili, zmohli se hosté pouze ke snížení stavu na 1:2 v  58. minutě velice dobře hrajícím Urbánkem.
Zápas jsme nakonec vyhráli zaslouženě 4:1 a potvrdili tak postup do vyšší soutěže.
Zhodnotil: trenér Bohdan Ryšavý