MUŽI: Áčko otočilo zápas s Ráječkem a poskočilo na druhé místo

28.10.2018 Doplněn komentář k utkání

13. kolo - Krajský přebor

START - RÁJEČKO 6:2 (3:1)

Střelci: 37. Ryšavý Vlastimil, 41. Mica Tomáš, 44. Kirschner Petr, 47. Mica Tomáš, 49. Mikeš Miroslav, 52. Kirschner Petr - 12. Sedláček Matěj, 50. Burčík Nikolas

Diváků: 110

Sestava: Repáň - Veselovský(68.Bím), Mašlej, Lang, Čoupek(83.Cupák V.) - Mach, Pařízek, Mikeš, Ryšavý - Kirschner(75.Zedníček), Mica T.(88.Těšík R.)

Komentář k utkání:

Zápas jsme nezačali dobře.Míca sice obešel po kolmici brankaře hostů,ale prázdnou branku netrefil. Z následného útoku soupeře se kopal roh,ze kterého jsme inkasovali. To nás na následující minuty zbrzdilo a nehráli jsme dobře. Naštěstí ve 37. min. Ryšavý vyrovnal,mužstvo ožilo a do poločasu jsme vstřelili další 2 branky Mícou a Kirschnerem. Na začátku druhého poločasu jsme během 5 minut zvýšili na 5:1 a o zápasu bylo rozhodnuto. V 50 min. jsme sice ještě jednou inkasovali,ale okamžitě dali na 6:2 a zbytek zápasu si pohlídali.