oficiální stránky fotbalového klubu
...

DOROST: Áčko přivezlo body z Pozořic

28.9.2021

Pozořice/Viničné Šumice - START Brno 0:3 (0:3)

Góly: Brzobohatý D., Nejezchleb, Hájek

 

Sestava: Dohnal – Jirkuv, Adamec, Novotný, Brzobohatý D. – Biroš, Voslář, Brzobohatý T., Nejezchleb – Bojanovský, Hájek

Střídali: Křesala, Malhocký, Lorenc V.

 

K osmému kolu zajížděli dorostenci do Pozořic. Do utkání doslova vlétli a během prvních pěti minut si dokázali vytvořit snad čtyři 100%-ní gólovky! Bohužel ani jednu z nich ale neproměnili, což by se nám v dalších těžších zápasech mohlo velmi vymstít… Ve zbytku prvního poločasu se nám však podařilo vstřelit tři góly a do kabin jsme šli s potřebným náskokem. Hosté se dostali do jediné příležitosti, a to po naší špatné komunikaci při odkopnutém balónu a zahrané „malé domů“. Tu však nedokázali využít.

Druhá půle se už více méně dohrávala z povinnosti. Hosté bránili v osmi až devíti lidech na šestnáctce a naši kluci v tréninkovém tempu utkání zvládli. Škoda několika dalších nevyužitých šancí, které jsme si i ve druhé půli vytvořili. Věříme, že střelecká smůla v zakončení zůstala v Pozořicích a další důležité zápasy budou produktivnější…

 

V dalším, a určitě těžším zápase, přivítáme v neděli 3. 10.  od 13,00 hod. nepříjemného soupeře FK Znojmo! Přijďte nás podpořit ať si to v následujícím zápase rozdáme s Drnovicemi bez ztráty bodu o první místo!